pand

De kracht van Dynamo Jeugdwerk zijn onze jeugdwerkers. Iedere jeugdwerker is gekoppeld aan een wijk en een jongerencentrum in diezelfde wijk. Of hij/zij nu werkt vanuit 't Akkertje, De Dommel, Dynamo, De Energy, De Hangar, 't Slot, Stairway, De Toeloop, De Uitwijk of Your-Choice: hieronder kun je ze allemaal te vinden. 

Jeugdwerkers

Abdul
Abdul Hajou
Stadsdeel Strijp & Woensel-Zuid
a.hajou@dynamojeugdwerk.nl
06-159 575 18
geen
Alex de Gier
Stadsdeel Stratum & Gestel (SB)
a.d.gier@dynamojeugdwerk.nl
06-527 464 86
geen
Anass Aabakrimi
Stadsdeel Gestel
a.aabakrimi@dynamojeugdwerk.nl
Appie
Appie Azmani
Stadsdeel Woensel Zuid
a.azmani@dynamojeugdwerk.nl
06-113 22 760
Astrid van Mierlo 221
Astrid van Mierlo
Stadsdeel Woensel Zuid
a.v.mierlo@dynamojeugdwerk.nl
06-467 68 149
Bart Wijers 265
Bart Wijers
Dynamo
b.wijers@dynamojeugdwerk.nl
06 - 526 360 60
Bilal Achenteh2
Bilal Achenteh
Stadsdeel Strijp
b.achenteh@dynamojeugdwerk.nl
06-527 464 75
boukje bw
Boukje van der Zijden
Project Damn Yo & Doe Je DIng
b.vd.zijden@dynamojeugdwerk.nl
06 - 519 632 21
Desiree Willemen 100
Désirée Willemen
Stadsdeel Stratum ('t Akkertje)
d.willemen@dynamojeugdwerk.nl
06 - 113 713 63
Tasdemir Ertac 557
Ertaç Tasdemir
Stadsdeel Gestel
e.tasdemir@dynamojeugdwerk.nl
06 - 527 464 99
Evelyne Bogmans 398
Evelyne Bogmans
Stadsdeel Gestel
e.bogmans@dynamojeugdwerk.nl
06 - 273 295 39
Fouad Arrabbany 497
Fouad Arrabbany
Stadsdeel Tongelre
f.arrabbany@dynamojeugdwerk.nl
06-156 796 98
Gijs Larue 373
Gijs Larue (SB)
Stadsdeel Gestel (Your-Choice)
g.larue@dynamojeugdwerk.nl
06-123 32 917
Gijs van Dijsseldonk 502
Gijs van Dijsseldonk
Stadsdeel Woensel Zuid
g.v.dijsseldonk@dynamojeugdwerk.nl
06-527 40 944
Hicham Akel 745
Hicham Akel
Stadsdeel Woensel Zuid
h.akel@dynamojeugdwerk.nl
06-467 68 154
janiek hesdahl LR2
Janiek Hesdahl
Stadsdeel Tongelre
j.hesdahl@dynamojeugdwerk.nl
0627329473
Jimmy van der Schoor 667
Jimmy van der Schoor
Stadsdeel Woensel Zuid
j.vd.schoor@dynamojeugdwerk.nl
06-526 34 977
kevin 450x450zw
Kevin Moorees
Jeugdwerk gemeente Renkum
k.moorees@dynamojeugdwerk.nl
06-236 23 314
Lenie 450x450zw
Lenie Diepenbroek
Jeugdwerk gemeente Renkum
l.diepenbroek@dynamojeugdwerk.nl
Lotte Heemskerk 072
Lotte Heemskerk
Stadsdeel Tongelre & Gestel
l.heemskerk@dynamojeugdwerk.nl
06-539 47 031
Majid Agarbi 608
Majid Agarbi
Stadsdeel Gestel
m.agarbi@dynamojeugdwerk.nl
06-104 583 23
margo bw
Margo Nichela - Stallaart
Stadsdeel Stratum
m.stallaart@dynamojeugdwerk.nl
06 - 278 304 52
Marjolein Beelen 338
Marjolein Soetens
Buurtsportcoach
m.soetens@dynamojeugdwerk.nl
06-527 46 473
geen
Mark de Weijer
Dynamo & Commit040
m.d.weijer@dynamo-eindhoven.nl
06-527 409 17
Marleen bw
Marleen Tempelaars
Stadsdeel Strijp
m.tempelaars@dynamojeugdwerk.nl
06-123 24 558
geen
Miriam Zouthane
Stadsdeel Woensel Zuid
m.zouthane@dynamojeugdwerk.nl
06-113 228 36
Monique Kuijten zw
Monique Kuijten (SB)
Stadsdeel Strijp
m.kuijten@dynamojeugdwerk.nl
06-273 29 493
geen
Nicole Zelissen
Stadsdeel Tongelre
n.zelissen@lumenswerkt.nl
06-467 681 95
Niek Lenssen 325
Niek Lenssen
Regio Bergeijk
n.lenssen@dynamojeugdwerk.nl
06-510 199 49
naamloos
Ömer Yildiz
Ambulant Jeugdwerker
o.yildiz@dynamojeugdwerk.nl
Pien
Pien Hoogers
Buurtsportcoach
p.hoogers@dynamojeugdwerk.nl
06 - 113 22 745
Renee Lentjes 539
Renée Lentjes
Stadsdeel Stratum & Strijp
r.lentjes@dynamojeugdwerk.nl
06-159 57 483
geen
Ridwan El Moussaoui
Stadsdeel Strijp
R.El.Moussaoui@dynamojeugdwerk.nl
06 - 113 71 234
Rik Nijssen 617
Rik Nijssen
Stadsdeel Strijp
r.nijssen@dynamojeugdwerk.nl
06 - 467 681 91
geen
Roche Puijnen
Buurtsportcoach
r.puijnen@lumenswerkt.nl
06-467 681 47
Roshina 450x450zw
Roshina Baboe
Jeugdwerk gemeente Renkum
r.baboe@dynamojeugdwerk.nl
06-527 46 494
geen
Sander Waterschoot
Dynamo
s.waterschoot@dynamojeugdwerk.nl
06 - 204 905 22
Saskia Bisschop Vet 255
Saskia Bisschop - Vet
Stadsdeel Woensel Zuid
s.bisschop@dynamojeugdwerk.nl
06-158 37 432
selin demirciyan 1 LR
Selin Demirciyan - Henst
Stadsdeel Woensel Zuid
s.demirciyan@dynamojeugdwerk.nl
06-526 35 949
simon leijen LR
Simon Leijen
Stadsdeel Stratum
s.leijen@dynamojeugdwerk.nl
0612325495
Stefanie
Stefanie van Berkel
Stadsdeel Stratum & Tongelre
s.v.berkel@dynamojeugdwerk.nl
06 - 526 354 97
geen
Vernon Ridderstaat (SB)
Stadsdeel Woensel-Zuid en Tongelre
v.ridderstaat@dynamojeugdwerk.nl
06-123 24 551
wesley netten LR
Wesley Netten
Stadsdeel Stratum & Gestel
w.netten@dynamojeugdwerk.nl
06-527 409 15
Voor de beste werking van dynamojeugdwerk.nl wordt het toestaan van cookies aanbevolen
Wij gebruiken deze cookies om uw gebruikerservaring te verbeteren. Daarnaast maken wij gebruik van Facebook, Twitter en Instagram, waarvoor het toestaan van cookies vereist is.