Waar zijn de Tech Playgrounds? En wie kan ik bereiken om me aan te melden of voor verdere vragen? 


DINSDAG
15.00-17.00 uur JC De Toeloop Doornakkers - Freek Remijn (f.remijn@dynamojeugdwerk.nl)
15.00-17.00 uur Vakcollege Eindhoven Stratum - Simon Leijen (s.leijen@dynamojeugdwerk.nl
15.00-16.30 uur JC De Uitwijk - Saskia Bisschop-Vet (s.bisschop@dynamojeugdwerk.nl)
16.00-17.30 uur Het Klooster Waalre -  Majid Agarbi (m.agarbi@dynamojeugdwerk.nl)

WOENSDAG
15.00-17.00 uur Speelpark De Splinter Woensel Noord - Bas van Wielink (b.v.wielink@speelparkdesplinter.nl)
15.30-17.30 uur Jongerenpunt Landgoed De Grote Beek - Matthijs Olthuis (techplayground@ggze.nl

DONDERDAG
15.15-16.45 uur JC De Hangar Meerhoven - Rik Nijssen (r.nijssen@dynamojeugdwerk.nl)
15:30-17.00 uur Bibliotheek Helmond - Helmond (l.assies@bibliotheekhelmondpeel.nl)


De Jonge Onderzoekers (gevorderden) - Strijp - Rik Nijssen (R.Nijssen@dynamojeugdwerk.nl)
www.djoe.nl

 

 

Voor de beste werking van dynamojeugdwerk.nl wordt het toestaan van cookies aanbevolen
Wij gebruiken deze cookies om uw gebruikerservaring te verbeteren. Daarnaast maken wij gebruik van Facebook, Twitter en Instagram, waarvoor het toestaan van cookies vereist is.