Waar zijn de Tech Playgrounds? En wie kan ik bereiken om me aan te melden of voor verdere vragen? 


DINSDAG
15.00-17.00 uur JC De Toeloop Doornakkers - Freek Remijn (f.remijn@dynamojeugdwerk.nl)
15.00-16.30 uur JC De Uitwijk - Saskia Bisschop-Vet (s.bisschop@dynamojeugdwerk.nl)
16.00-17.30 uur Het Klooster Waalre -  Majid Agarbi (m.agarbi@dynamojeugdwerk.nl)

WOENSDAG
15.00-16.30 uur Vakcollege Eindhoven Stratum - Simon Leijen (s.leijen@dynamojeugdwerk.nl) Let op! Vanaf 10 jaar.
15.00-17.00 uur Speelpark De Splinter Woensel Noord - Bas van Wielink
15.30-17.30 uur Jongerenpunt Landgoed De Grote Beek - Matthijs Olthuis (techplayground@ggze.nl

DONDERDAG
15.15-16.45 uur JC De Hangar Meerhoven - Rik Nijssen (r.nijssen@dynamojeugdwerk.nl)
15:30-17.00 uur Bibliotheek Helmond - Helmond (l.assies@bibliotheekhelmondpeel.nl)


18.48-21.00 uur De Jonge Onderzoekers (gevorderden) - Strijp - Renee Lentjes (R.lentjes@dynamojeugdwerk.nl)

Binnenkort open: ‘t Slot - Gestel - Wesley Netten (w.netten@dynamojeugdwerk.nl) 

 

Voor de beste werking van dynamojeugdwerk.nl wordt het toestaan van cookies aanbevolen
Wij gebruiken deze cookies om uw gebruikerservaring te verbeteren. Daarnaast maken wij gebruik van Facebook, Twitter en Instagram, waarvoor het toestaan van cookies vereist is.